Connect with Us

“3 vite pa ty o gjysma e shpirtit”/ Barbana Dini prek me fjalët për Ergin: “Çdo ditë gënjej veten”

Showbizz

“3 vite pa ty o gjysma e shpirtit”/ Barbana Dini prek me fjalët për Ergin: “Çdo ditë gënjej veten”

Publikuar

-

Tre vite më parë këngëtari Ergi Dini humbi jetën në një aksident me motor. Largimi i tij la një dhimbje të madhe tek familjarët e tij.

Babai i të ndjerit, Dashamir Dini i rrëqethi të gjithë me poezinë që i kishte dedikuar të birit.

Ndërkohë edhe këngëtarja Barbana Dini e ka ndarë dhimbjen e saj me të gjithë ndjekësit.  Këngëtarja i ka prekur zemrat e të gjithëve me fjalët për të vëllain.

“3 vite pa ty o gjysma shpirtit! 3 vite e humbur,3 vite duke genjyer veten cdo dite…Si mundesh te jetosh TI vetem neper kujtime?!”- shkruan këngëtarja./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbana Dini (@barbana_ergidini) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: