Connect with Us

Është një nga modelet më të bukura/ Fotot më përvëluese dhe magjepsëse të Lindsey Van Der Hoeven

Showbizz

Është një nga modelet më të bukura/ Fotot më përvëluese dhe magjepsëse të Lindsey Van Der Hoeven

Publikuar

-

Emri i saj i plotë është Lindsey Van Der Hoeven por është e njohur ndryshe si “Linnebel” në rrjetin social Instagram.

Ajo ka marrë një famë shumë të madhe falë linjave të saj perfekte që i ekspozon në çdo foto të saj me rroba banjo.

Lindsey numëron më shumë se 199 mijë ndjekës në Instagramm të cilët janë shumë aktivë me komentet në fotot e bukuroshes.

CNA.al ka përzgjedhur fotot më seksi të modeles Lindsey Van Der Hoeven./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Gazetarja më seksi e momentit/ Fotot më joshëse  të Zara Mcdermott

Publikuar

-

Nga

Zara Mcdermott është një modele australiane që u bë e njohur në realityshoën Love Island. Përveç kësaj 23 vjeçarja ka studiuar për gazetari dhe transmetim. Ajo numëron 1.3 milionë ndjekës në Instagram. Zara publikon shumë foto me bikini ku tregon linjat e saj perfekte. Gjithashtu i pëlqen të vizitojë shumë vende. Për më tepër ne […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Ish velina më seksi e “Stop-it”/ Fotot më përvëluese të Alesia Bamit

Publikuar

-

Nga

Modelja Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit. Ajo është shpallur “Miss Fotozhenia” dhe “Miss Universe”. Më pas u shfaq tek “Telebingo”, krah Ardit Gjebreas dhe më vonë si velinë në emisionin “Stop” dhe së fundi në ekranin e Top Channel si prezantuese. CNA.al ka përzgjedhur fotot më të bukura të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fytyrë engjëllore dhe trup perfekt/ Fotot e modeles më të bukur shqiptare

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të bukura dhe të komentuara shqiptare.Bëhet fjalë për modelen Adrola Dushi e cila ka një famë edhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Që në moshë të re, Adrola është bërë pjesë e pasarelave dhe kanpozuar për marka shumë të njohura. Adrola fitoi kurorën e Miss Universe Albania në vitin 2012 […]

LEXO TE PLOTE