Connect with Us

“Ka nevojë për ndihmë”/ Mozzik i jep përgjigjen Onat

Showbizz

“Ka nevojë për ndihmë”/ Mozzik i jep përgjigjen Onat

Publikuar

-

Disa javë më parë i ftuar në emisionin Shiko kush Luan, Onat u përball me disa nga pyetjet pikante të drejtuara nga Fifi. Ai u pyet se cili është këngëtari që ka nevojë për ndihmë në tekste. Onat u përgjgij duke përmenduar emrin e reperit të njohur Mozzik.

E megjithëse kanë kaluar disa ditë duket se Mozzik nuk e ka harruar deklaratën e Onat dhe ka vendosur t’i përgjigjet me shumë diplomaci. Në një postim në Instagram , krahas një fotoje të tij, Mozzik shkruan: “Njoh njerzt e fortë , i njoh njerzt e ligë

Njoh njerz qe s’din me shkru amo n’jetë ta lojnë pikë !”- janë fjalët e Mozzik krahas fotos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTOT- Me të brendshme dhe linja tepër seksi/ Klaudia Pepa zbulon surprizën

Publikuar

-

Nga

Balerina shqiptare Klaudia Pepa, prej kohësh është zhvendosur në shtetin fqinj, Italinë ku dhe ka fituar një famë dhe ka arritur shumë suksese në skenat më të famshme italiane. Para pak kohësh Pepa kishte paralajmëruar se së shpejti do të vinte me një surprizë për të gjithë fansat e saj. Ajo sapo ka treguar se […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Pa asnjë pikë grimi/ Eliona Pitarka befason me pamjen e saj

Publikuar

-

Nga

Aktorja shumë e dashur e humorit, Eliona Pitarka është një nga personazhet që është komnetuar shumë në mediat rozë për pamjen e saj. Ajo është cilësuar si një nga vajzat më seksi të ekranit dhe Eliona ka vërtetuar se bukuria e saj është totalisht natyrale. Duke qenë se shumë vajza të shoëbizit akuzohen për operacione […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Ende ka meshkuj që shqetësohen për zemrën e një femre”/ Fifi përgëzon Mozzik për këngën e tij më të re

Publikuar

-

Nga

Reperi shqiptar Mozzik, mbrëmjen e kaluar ka publikuar këngën e tij më të re që titullohet Zemra ime. Menjëherë pas publikimit fansat kanë nisur të aludojnë se kjo këngë i është kushtuar Loredanës. Përveç fansave dhe shumë kolegë të tjerë e kanë mbështetut dhe pëlqyer këngën. njëra prej tyre është edhe Fifi, e cila ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi janë njohur falë Redon Makashit/ Këngëtari rrëfen me detaje takimin e tyre të parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtari i njohur shqiptar Redon Makashi ka sjellë ndërmend disa kujtime nga karriera e tij ndër vite. Ndër to ka qenë edhe njohja me dy figura shumë të njohura të muzikës si Shpëtim Saraçi dhe Mira Konçi. Makashi ka treguar se si ka shërbyer si urë lidhëse për njohjen e dy artistëve, Mira Konçit dhe […]

LEXO TE PLOTE