Connect with Us

“Ka tre vjet që ditët e mia janë nxi nga malli”/ Babai i Ergi Dinit rrëqeth me dedikimin për të birin e ndjerë

Showbizz

“Ka tre vjet që ditët e mia janë nxi nga malli”/ Babai i Ergi Dinit rrëqeth me dedikimin për të birin e ndjerë

Publikuar

-

Sot u bënë tre vjet që Ergi Dini humbi jetën në një aksident me motor. Për familjarët e tij kjo dhimbje është ende e freksët dhe asgjë nuk mund t’i ngushëllojë për humbjen e të birit.

Në këtë përvjetor të hidhur për familjen e tij dhe miqtë, nuk kanë munguar dedikimet prekëse për ndarjen nga jeta të këngëtarit të njohur.

Dashamir Dini, babai i Ergit ka shkruar disa vargje prekëse për të birin,ku tregon dhimbjen e madhe dhe boshllëkun që ka zënë vend në shpirtin e tyre.

Më poshtë janë vargjet e shkruara me plot dhimbje të babait të Ergi Dinit./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: