Connect with Us

Pas divorcit, Rudina Dembacaj publikon foton me ish-bashkëshortin/ Habit me veprimin e papritur

Showbizz

Pas divorcit, Rudina Dembacaj publikon foton me ish-bashkëshortin/ Habit me veprimin e papritur

Publikuar

-

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj para disa ditësh lajmëroi se është në process divorci me ish bashkëshortin, Aleks. Por mesa duket ata kanë vendosur që për hir të vajzës së tyre Viktoria të ruajnë marrëdhënie shumë të mira me njëri-tjetrin.

Së fundi dyshja kanë habitur ndjeëksit e tyre me veprimin e fundit. Rudina ka publikuar nëj foto më ish bashkëshortin dhe në foto shkruan: “Aleksi çun beqar”-shkruan Rudina.

Po të njëjtën foto e ka ndarë dhe Aleksandri në Instagramin e tij dhe shkruan: Të dy jemi beqarë.”/CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: