Connect with Us

U martua në fshehtësi me Georgina Rodriguez?/ Cristiano Ronaldo ka vetëm dy fjalë për të thënë

Showbizz

U martua në fshehtësi me Georgina Rodriguez?/ Cristiano Ronaldo ka vetëm dy fjalë për të thënë

Publikuar

-

Futbollisti Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez janë një nga çiftet më të famshme dhe të përfolura të showbizit.

Së fundi në media ka qarkulluar një lajm se futbollisti dhe modelja janë martuar në fshehtësi në Marok.

Sipas  revistës “Novella 2000”, ata kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni private me miq dhe të afërm.

Por mesa duket ky lajm nuk ka qenë i vërtetë dhe futbollisti i Juventusit i ka hedhur poshtë këto lajme. Burime të afërta pranë tij kanë treguar se kur Cristiano i lexoi lajmet reagoi vetëm një dy fjalë: “Fake news”.

Pra, këto fjalë mbeten në kuadër të thashethemeve, megjithatë dasma është e sigurtë që do të ndodhë një ditë.

Pasi në një intervistë të dhënë së fundmi Ronaldo u shpreh se Georgina është dashuria e tij dhe dasmën do e mbajnë në një ditë kur ata të jenë shumë të sigurtë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: