Connect with Us

VIDEO- Demi Rose zhgënjen fansat/ Kalimi i saj në pasarelë lë shumë për të dëshiruar

Showbizz

VIDEO- Demi Rose zhgënjen fansat/ Kalimi i saj në pasarelë lë shumë për të dëshiruar

Publikuar

-

Demi Rose njihet si një nga modelet më seksi të shoëbizit të huaj. Demi ka fituar një famë shumë të madhe pikërisht falë formave të saj bombastike.

Por duket se Demi është shumë e mirë në punën e saj fotomodele pasi përsa i përket parakalimit në pasarelë lë shumë për të dëshiruar.

Të paktën ky është mendimi i të gjithë fansave të Demi Rose, të cilët kanë shpërthyer në kritika në rrjetet sociale.

“Je vërtetë shumë e mirë, por jo për të bërë sfilatë”. “Demi kjo punë nuk është bërë për ty.” “Unë e adhuroj Demi por kjo ishte paraqitja e saj më e keqe në pasarelë.”, janë disa prej komenteve në rrjetet sociale./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: