Connect with Us

6 shenjat e Zodiakut të cilat nuk kanë frikë të bëjnë hapin e parë

Life Style

6 shenjat e Zodiakut të cilat nuk kanë frikë të bëjnë hapin e parë

Publikuar

-

Bricjapi

Nëse lëvizja është ajo që është në listën e tyre të detyrave, ata do ta bëjnë atë lëvizjen e parë. Ka shumë pak emocione të bashkangjitura me veprimet e tyre. Thjesht të bën të ndihesh mirë, kjo është mënyra e Bricjapit

Luani

Në mënyrë tipike, Luani shkon pas asaj që ata duan me përpikëri dhe saktësi. Ata janë të përqendruar dhe nuk dinë asgjë nga fjala “jo”. Jo do të thotë po për Luanin, dhe kjo shërben për të forcuar ndjenjën e rremë të besimit të tyre.

Akrepi

Natyrisht agresive, Akrepi nuk e sheh aspak rastin të presë që ju të bëni hapin e parë. Ata e dinë se çfarë duan dhe ata e dinë mënyrën e vetme për ta arritur atë është duke bërë lëvizjen e parë – merrni topin që rrokulliset, të themi.

Demi

Nuk ka një gjë të tillë si Demi i trembur, por nëse ka një, ata do të jenë në përfundimin e marrjes së Demi pushues që dëshiron të bëjë lëvizjen tani. Kjo shenjë nuk ka të bëjë me të qenit i sjellshëm dhe madje as flirtues; ata janë të sinqertë, përpara dhe zakonisht ajo që duan është vëmendja juaj e plotë, pa fund.

Shigjetari

Duke qenë se Shigjetari është i madh për ndershmërinë dhe të vërtetën, ata i shohin gjërat në një mënyrë mjaft të zezë dhe të bardhë. Do të thotë, nëse duhet të bëni një lëvizje dhe të dy jeni thjesht duke u grumbulluar për të mos bërë atë veprim, Sag do të futet brenda dhe t’i vërë gjërat në veprim.

Dashi

Për Dashin, nuk ka kohë si e tashmja, dhe kjo do të thotë që lëvizjet do të bëhen pikërisht këtë sekondë, pavarësisht nëse jeni gati t’i merrni ato ose jo./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e modës/ Stilistja e famshme tregon kombinimet më perfekte

Publikuar

-

Nga

Asgjë nuk ndryshon aq shpesh sa moda dhe trendet. Njerëzit dëshpërimisht mundohen t’i përqafojnë menjëherë. stilistët që kanë njohuritë më të azhurnuara të modës dhe disa prej tyre (për fat të mirë për ne) janë të gatshëm të ndajnë atë që dinë në internet. Alexandra Gazinskaya, një stiliste nga Krasnoyarsk, ka më shumë se 50,000 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Do të bënin gjithçka për atë që kanë në krah/ Njihuni me shenjat më hiperaktive të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Binjakët Kur keni një Binjak rreth jush, atëherë mos e vrisni mendjen për asgjë. Ata janë shumë entuziast, mbështetës dhe të zgjuar. Ata do të vijnë me ide kreative dhe do t’iu tregojnë se ndodhen aty për ju. Shigjetari Shigjetarët janë të njohur për zemrën e tyre të madhe. Dhe kur ata e duan një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Janë mjeshtër të fjalës/ Këto shenja të horoskopit nuk e njohin frikën

Publikuar

-

Nga

Luani Luani është folës shumë i mirë në public pasi nuk ka frikë dhe as kompleks të dalë para njeërzve. Për ta është jetike dalja në skenë dhe të tregojnë se janë lider. Binjakët Binjakët kanë një gjuhë shumë të veçantë kur bëhet fjalë për komunikim. ata kanë shumë njohuri rreth subjektit dhe ç do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Injorues dhe kokëfortë/ 5 shenjat e horoskopit që nuk e durojnë dot që të tjerët t’iu tregojnë se çfarë duhet të bëjnë

Publikuar

-

Nga

Dashi Kur dikush i thotë një Dashi të mos bëjë diçka apo se po rrezikon nëse e bën një gjë, dijeni se si përfundim ai do ta bëjë atë që ka menduar. Dashi është kokëfortë dhe askush nuk e mbështet në këtë pikë. Demi Demët njihen si kokëfortë dhe nuk e besojnë se një njeri […]

LEXO TE PLOTE