Connect with Us

Horoskopi ditor 22 nëntor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo e premte për ju

Life Style

Horoskopi ditor 22 nëntor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo e premte për ju

Publikuar

-

Dashi 

Do të ndjeni dëshirën për të rikuperuar kohën dhe terrenin e humbur në raport me partnerin/en. Kërkohen konfirmime por edhe sfida të reja në lidhjen në çift.

Demi

Mëngjesi i kësaj të premteje mund të shënojë një kthesë të bujshme. Venusi do të jetë në favorin tuaj dhe dashuria do të plotësojë tablonë. Kush ka pasur probleme ekonomike, tashmë mund të veprojë me qetësi, por duke u menduar mirë.

Binjakët

Kush është i rënë moralisht, do të përjetojë një ditë disi nervoze. Mirëpo fatmirësisht yjet favorizojnë fundjavën, e cila do të jetë më se e mirë.

Gaforrja

Ka ardhur koha për të vepruar! Mbani larg çdo dyshim, frikë dhe melankoli. Duhet të jeni më të fortë, pasi ky është një moment mjaft vendimtar.

Luani

Për të lindurit e kësaj shenje muaji nëntor ësshtë mjaft i rëndësishëm. Është një moment vendimtar lidhur me dashurinë dhe sferën profesionale.

Virgjëresha

Venusi do të jetë i favorshëm për të lindurit e kësaj shenje. Do të ketë rikuperim në sferën sentimentale dhe do të rifitoni kohën e humbur, duke dalë të fituar.

Peshorja

Kjo e premte do të jetë shumë më e mirë në raport me ditët e kaluara. Megjithatë duhet të kuptoni se kush është vërtetë nga ana juaj, kë keni armik dhe kush do që t’iu shfrytëzojë vetëm për të përfituar.

Akrepi

Ky është një moment disi i çuditshëm. Pesha e përgjegjësive dhe ndryshimeve po ju streson. Jeni nervoz dhe rrezikoni që të flisni në mënyrë shumë të nxituar, gjë që mund të ketë pasoja.

Shigjetari

Kjo periudhë është e mbushur me pasion. Por në raportin në çift, ka nevojë për të qenë më të kujdesshëm pasi rrezikoni të kaloni në mërzi, ose më keq akoma në ndjenjë faji.

Bricjapi

Do të ndiheni në kundërshti me veten, ndaj ka nevojë për të bërë qartësi, shkruan noa.al. Megjithatë Saturni do të sjellë zhvillime pozitive, të cilat do e ndryshojnë ditën tuaj.

Ujori

Intuita do të jetë mjaft e mirë gjatë kësaj të premteje, ku do të keni mbështetjen e të lindurve të shenjës së bricjapit, dashit dhe binjakëve. Mirëpo duhet të tregoheni shumë të kujdesshëm lidhur me shpenzimet e tepërta.

Peshqit

Është momenti që të viheni në kërkim të më shumë qetësie. Në punë duhet të merrni më shumë kohë dhe duhet të reflektoni para se të flisni.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE