Connect with Us

Alfio surprizon Fatmën në mes të emisionit/ Bën deklaratën e papritur

Showbizz

Alfio surprizon Fatmën në mes të emisionit/ Bën deklaratën e papritur

Publikuar

-

Moderatorja e njohur, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani së shpejti do të behn prindër për herë të parë të një djali.

Moderatorja vendosi të mbante të fshehtë çdo detaj të periudhës së shtatzënisë, por pas publikimit të lajmit Fatma ka ndarë me ndjekësit momentet më të veçanta të shtatzënisë.

Së fundmi ajo është ftuar në emisionin “Pop Culture” dhe gjatë një interviste me Dojnënpër shtatzëninë dhe nepsin, papritur pas saj u shfaq edhe Alfio. Partneri i saj u fut në mes të intervistës dhe bëri një deklaratë që e habiti Fatmën. I pyetur nëse do të jetë në sallën e lindjes, Alfio tregoi shumë i sigurtë se “po”.

Në atë moment Fatma mbuloi fytyrën me duar dhe duket se përveç se u habit, i pëlqeu kjo deklaratë e tij./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: