Connect with Us

Bija ime/ Ojky zbulon arsyen pse zgjodhi Asunë në gjykatë, ja ç’do ndodhë sot

Life Style

Bija ime/ Ojky zbulon arsyen pse zgjodhi Asunë në gjykatë, ja ç’do ndodhë sot

Publikuar

-

Xhemal detyrohet të dorëzohet para Demirit dhe Ugurit. Demir dhe Ugur kthehen në hotel por recepsionisti u kërkon kartat e identitetit. Ugur përpiqet ta mashtrojë. Ojky rikthehet në shkollë dhe mamaja e Ilajdës shqetësohet. Xhandan vendos të mos martohet me Muratin. Demir dhe Ugur maskohen si pleq dhe shkojnë në një tjetër hotel. Ilajda ngacmon Ojkyn dhe e tall për faktin që Demir është në kërkim nga policia. Ojky dhe Ilajda zihen me njëra-tjetrën. Mësuesja i qëndron pranë Ojkysë.

Demir bën një plan të rrezikshëm dhe i lë amanet Ojkyn Ugurit. Murat fton Xhandanin për darkë dhe aty ndodhen prindërit e tij. Ata mendojnë se Xhandan dhe Murat do martohen. Xhandan gjen një justifikim për t’u larguar dhe i thotë Muratit se nuk do më ndihmën e tij. Ojky shkruan në ditar dhe zbulon arsyen pse zgjodhi Asunë në gjykatë. Ojky e ka zgjedhur Asunë sepse Xhemal e ka kërcënuar se do e fusë Demirin në burg. Zhileti ka bërë një plan që do i japë fund Demirit dhe Ugurit. Ai vendos të rrëmbejë Ojkyn. Ojky telefonon fshehtas nga jetimorja Demirin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Janë gati të nisin një jetë të re/ Këto janë shenjat më aventureske të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Shigjetari Shigjetari e adhuron të vizitojë vende të reja dhe të përjetojë eksperienca të reja. E jetojnë jetën si të ishte dita e fundit. Të vizitosh vende të reja për ta do të thotë të testosh durimin dhe kjo u vlen në jetën e tyre. Binjakët Do të sillte shumë përfitime në jetën e binjakëve […]

LEXO TE PLOTE