Connect with Us

Capital T reagon pasi i vodhën këngën ende të pa publikuar: “Jam i lumtur…”

Showbizz

Capital T reagon pasi i vodhën këngën ende të pa publikuar: “Jam i lumtur…”

Publikuar

-

Capital T është një nga reperët më të pëlqyer dhe të suksesshëm të momentit. Pas koncertit madhështor Time Capsule, Capital ka gati një tjetër projekt muzikor gati.

“Akull titullohet” kënga që pritet të dalë nesër në orën 15:00, mirëpo Capital ka zbuluar se para se të publikohet në Youtube, këngë është vjedhur. Por kjo nuk e ka mërzitur aspak këngëtarin, pasi është mjaftuar me faktin se njerëzit e pëlqejnë dhe po e dëgjonjë.

“Kurre ma heret sjom kon ma excited per release se sa per “AKULL” edhe pse kanga osht vjedhe edhe lansu ilegalisht, jom i lumtur qe njerzt e kane edhe jon knaqe tu e ngu e tash me kualitetin adekuat e bashkangjitun me ni video qe e pasqyron ma se miri kangen. Besoj qe ka me ju pelqy hala ma shume. Shihemi neser ne ora 15:00 // PREMIERE ne kanalin zyrtar ne: youtube.com/truekapo 🥶”./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: