Connect with Us

Ditët e ftohta mbërritën/ Ja 6 kombinimet më në modë për këtë sezon

Fashion

Ditët e ftohta mbërritën/ Ja 6 kombinimet më në modë për këtë sezon

Publikuar

-

Ditët e ftohta me temperaturat e ulëta janë këtu, dhe nëse ende nuk e keni kuptuar, është koha ta merrni seriozisht veshjen tuaj!

Nuk e dimë nëse je një tip që i pëlqejnë më shumë xhupat, pardesytë apo palltot klasike, por ne po ju sjellim 6 modelet më në modë të sezonit.

Pardesy lëkurë

Sipas “revistes Class”, Lori Hoxha sjell versionin më klasik të lëkurës së zezë, kombinuar me një palë xhinse, një bluzë të bardhë dhe një palë atlete të zeza.

Xhupat e fryrë

Sara Hoxha është fanse e stilit sportiv dhe komoditetit të xhupit të fryrë që mund ta kombinosh lehtësisht me një pale xhinse dhe një bluzë të thjeshtë!

Palltot me ngjyrë të ndezur

Argjentina Hadërgjonaj na kujtoi se kemi nevojë për një ngjyrë të ndezur tani që nuancat e dimrit duken shumë monotone. Kombinoheni me një bluzë me kapuç dhe një palë xhinse të rehatshme.

Pelushi

Estela Ujka veshi pelushin e shumëpërfolur Teddy Bear dhe i tha dimrit “mirë se vjen” me këtë look plot stil dhe të rehatshëm.

Dizajni bardhezi

Ariana Fejzullahu e priti dimrin me një pallto të gjatë deri në fund të këmbëve me dizajn bardhezi, që bën tepër figurë!

Pardesy e tejdukshme

Për ditët me shi dhe për femrat që guxojnë të ekspozojnë veshjen e tyre, Odeta sjell versionin e tejdukshëm të pardesysë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

VIDEO-Rihanna i vë “flakën” Instagramit/ Tërbon fansat me fizikun e saj fenomenal

Publikuar

-

Nga

Diva e muzikës botërore Rihanna është padyshim një nga personazhet për të cilën flitet shumë në mediat rozë. Së fundi ajo i është përkushtuar totalisht biznesit dhe linjës së sa Savage and Fenty. Rihanna ka arritur që ashtu si në muzikë të ecë me hapa të shpejtë edhe me bizneset e saj. Së fundi Rihanna […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Demi Rose më e bukur se kurrë/ “Çmend” ndjekësit me fustanin e kuq pas trupit

Publikuar

-

Nga

Demi Rose është një nga infuencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Bukuroshja britanike ndan foto shumë provokuese me të gjithë fansat e saj. Jemi mësuar të shohim foto ku Demi shfaqet gjysmë e zhveshur, apo ekspozon format me bikini, por këtë herë është shfaqur e veshur me një fustan të kuq teksa ndodhemi në […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Pushimet e nxehta të Kendall Jenner dhe Bella Hadid/ Mikeshat “kapen mat” me pozat seksi

Publikuar

-

Nga

Dy modelet e famshme Kendall Jenner dhe Bella Hadid janë fotografuar teksa kalonin disa ditë pushime në shoqërinë e mikeshave të tyre. Fotot e siguruara nga paparacët po bëjnë xhiron në rrjet pasi dy modelet shfaqen shumë pranë njëra-tjetrës. Kendall më parë është përfolur për orientimin e saj seksual, megjithëse në një intervistë ajo është […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Më seksi se kurrë/ Kylie Jenner tregon linjat “bombë” nga pushimet

Publikuar

-

Nga

Miliarderja më e re në botë Kylie Jenner është një nga vajzat më të ndjekura dhe të komentuara të showbizit të huaj. Jenner ka vendosur të bëjë disa ditë pushime në një vend me borë dhe ka përfituar të bëjë disa foto vërtet seksi. Teksa reklamon veshjen e Channel, Kylie tregon linjat perfekte të trupit […]

LEXO TE PLOTE