Connect with Us

“Do e dëgjoni për 20 vite”/ Genc Prelvukaj paralajmëron projektin e radhës

Showbizz

“Do e dëgjoni për 20 vite”/ Genc Prelvukaj paralajmëron projektin e radhës

Publikuar

-

Këngëtari i njohur shqiptar Genc Prelvukaj është një nga personazhet më të komentuar dh eta dashur të muzikës shqiptare.

Ai ka qenë mjaft aktiv me muzikën e tij dhe ka publikuar disa këngë të cilat numërojnë me miliona klikime në Youtube.

Së fundmi me anë të një postimi në ‘Instagram’, reperi ka treguar se shumë shpejt do të sjellë një këngë të re, e cila do të pëlqehet shumë nga të gjithë.

“Diçka e mirë po vjen. Pikë. Këngë që do e dëgjoni për 20 vite. ‘Shpirtin e zi’, shumë shpejt”, ka shkruar Prelvukaj në postimin e fundit në ‘Instagram’ ku shfaqet i ulur përpara pianos./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: