Connect with Us

Është një nga vajzat më seksi në botë/ Kjo është dieta që mban Demi Rose për të ruajtur linjat e saj

Showbizz

Është një nga vajzat më seksi në botë/ Kjo është dieta që mban Demi Rose për të ruajtur linjat e saj

Publikuar

-

Demi Rose është një nga influencueset më të mëdha të Instagramit. Ajo numëron plot 10.6 milionë ndjekës në rrjetet sociale.

Demi është bërë e njohur falë formave të saj bombastike dhe shumë vajza ëndërrojnë të kenë format e saj të rrumbullakosura. Por për të ruajtur linjat Demi kujdeset shumë për mënyrën se si ushqehet, ajo mundohet gjithnjë të hajë shëndetshëm. Nuk e konsumon kurrë bukën dhe ushqimet që përmbajnë karbohidrate.

“Unë jam gjithmonë shumë i vetëdijshëm për atë që ha dhe dua të ha shëndetshëm. Përpiqem të shmang sa më shumë carbs sa të mundem dhe nuk ha kurrë bukë, makarona dhe shmang sheqerin me çdo kusht. “- Demi Rose Maëby.

Ditën e sotme Demi ka publikuar në Instastory disa nga vaktet e saj që nga pamja duket se janë më së shumti fruta deti, sushi dhe supë.

Për më tepër shihni videot e mëposhtme dhe fotot e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: