Connect with Us

Foto- I “fiksuar” pas këngëtares shqiptare/ Ylli i Real Madrid zbulon lidhjen me Taynën

Showbizz

Foto- I “fiksuar” pas këngëtares shqiptare/ Ylli i Real Madrid zbulon lidhjen me Taynën

Publikuar

-

Pak ditë më parë ,një video e futbollistit të Real Madrid-it, Vinicius Jr javën e kaluar, i bëri të gjithë të dyshojnë se po flirtonte me reperen shqiptare Tayna.

Ai shihej duke dëgjuar këngën e saj, dhe kjo na bëri të mendojnë se Tayna është e preferuara e tij dhe jo vetëm kaq!

Më pas, ai nisi ta ndiqte reperen në Instagram dhe madje i shkroi asaj në një bisedë që reperja po bënte me ndjekësit e saj në InstaStory.

“Dua një show në Brazil”, i kërkoi ai reperes, ndërsa kjo e fundit e vuri para përgjegjësisë me përgjigjen: “Organizoje atëherë!”.

Por së fundi, Vinicius ka zbuluar raportin e vërtetë që ka me reperen shqiptare, përmes një tjetër komenti lënë në njërën nga fotot e saj.

Ai e quan Tayna-n “shoqja ime” dhe kjo bëri të shuhen disi thashethemet për dyshen./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Eva Alikaj flet për skenat erotike në film/ Zbulon marrëdhënien që ruan me aktorin Ndriçim Xhepa

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur e filmave shqpitarë Eva Alikaj ka treguar më shumë për karrierën e saj në film si dhe ka treguar se çfarë marrëdhëniesh ruan me aktorin Ndriçim Xhepa pasi janë përfolur dikur për një lidhje dashurie. Ajo është shprehur se skenat erotike apo puthja në film para viteve 90 paragjykohej shumë dhe se […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Aktorja e njohur përplaset me ndjekësin: “Plakë që kërkon vëmendje”

Publikuar

-

Nga

Aktorja e njohur Kate Beckinsale është një nga personazhet që është komentuar shumë në rrjetet sociale për fizikun e saj. Edhe pse 46 vjeç, aktorja britanike duket në super formë. Të shumtë kanë qenë komentuesit të cilët kanë reaguar duke e kritikuar atë për fotot e postuara në Instagram. “Unë them se je duke kaluar […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

WOW- Moderatorja shqiptare bën ndryshimin në pamje/ Ngjashmëria e saj me aktoren e famshme turke është e frikshme

Publikuar

-

Nga

Moderatorja e njohur shqiptare Fjoralba Ponari i ka befasuar të gjithë me ndryshimin e fundit. Fjoralba ka ndryshuar ngjyrën e flokëve duke e bërë ngjyrë karrotë. Por sapo ka publikuar foton në Instagram ndjekësit e saj kanë vënë re ngjashmërinë e madhe me aktoren turke Elçin Sangu. Dy vajzat janë komplet identike dhe këtë e […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Çfarë katastrofe”/ Dua Lipa reagon ashpër për zgjedhjen e Johnson si kryeministër: “Urime Britani, me këtë dështove”

Publikuar

-

Nga

Dua Lipa është një nga këngëtaret me famë botërore që ka arritur të ketë shumë suksese në karrierën e saj muzikore. Këngëtarja me origjinë shqiptare, prej vitesh jeton dhe vepron në Britaninë e Madhe. Ditën e djeshme janë mbajtur zgjedhjet në Britani ku fitues është shpallur Boris Johnson dhe për këtë dua Lipa ka reaguar […]

LEXO TE PLOTE