Connect with Us

Foto+18-“Jam tepër seksi për politikë”/ Ekspozon format “përvëluese”, modelja e Playboy refuzon postin e rëndësishëm

Showbizz

Foto+18-“Jam tepër seksi për politikë”/ Ekspozon format “përvëluese”, modelja e Playboy refuzon postin e rëndësishëm

Publikuar

-

Ajo është bërë e njohur si një nga tifozet më seksi të Kupës Botërore 2018.

Së fundmi Maria Liman zbuloi se asaj do t’i ishte ofruar detyra e zëdhënësit të partisë politike RDP LDPR, por e hodhi poshtë pasi ndjeu se ajo do të ishte “tepër seksi” dhe do t’i hutonte të gjithë.

“Jeta ime është plotësisht e kanalizuar në karrierën time të aktrimit, politika nuk ka qenë kurrë interesante për mua.

Unë e kuptoj se si do të më shihnin njerëzit dhe nuk kam asnjë ide mbi fushën. Nuk dua të jem shpërqendrim për njerëzit”-  tha modelja seksi e Playboy.

Pas disa paraqitjeve televizive fitoi mjaft vëmendje, përfshirë dhe nga partia opozitare ruse LDPR në qytetin e saj të lindjes, Rostov-on-Don.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Pasi fitoi Festivalin e Këngës u largua në SHBA/ Arilena Ara zbulon arsyen

Publikuar

-

Nga

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të komnetuara shqiptare. Ajo u shpall fituese e Festivalit të Këngës dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovzion. Pas fitores ajo u nis në Shtetet e Bashkuara ku së fundi ka zbuluar dhe arsyen e largimit të saj. Në InstaStory, këngëtarja ka publikuar një foto ku tregon se […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Maluma koncert në Tiranë?/ Çmenden fansat

Publikuar

-

Nga

Maluma është një nga këngëtarët më të seksi dhe të dashur në të gjithë botën. Ai numëron dhjetëra hite që kanë me miliarda e miliona klikime. Së fundi në media po qarkullon lajmi se ai së shpejti do të mbajë një koncert në Tiranë dhe të gjithë fansat e tij u çmendën. Burimet për “iconstyle.al”, […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Bikini nudo”/ Tammy Hembrow guxon t’i veshë dhe i lë pak vend imagjinatës

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur e fitnessit , Tammy Hembroë është një nga vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo reklamon shpesh herë format e saj bombastike ku pozon me bikini. Përveç kësaj modelja reklamon dhe trendet më të fundit të rrobave të banjos. Së fundi Tammy ka bërë të sajat një palë bikini të cilat […]

LEXO TE PLOTE