Connect with Us

Gënjeshtrat më të zakonshme që këto shenja të horoskopit thonë për të dalë nga situata

Life Style

Gënjeshtrat më të zakonshme që këto shenja të horoskopit thonë për të dalë nga situata

Publikuar

-

Dashi

“Jam mirë.”

Një Dashi do të ju tregojë gjithmonë se është në rregull edhe kur nuk është në rregull. ajo do ta bëjë të duket sikur ajo ka gjithçka së bashku edhe kur nuk mund të ishte më larg nga e vërteta. Ajo e bën këtë për të bindur veten se nuk ka asgjë në këtë botë që po e mashtron atë ose do ta mbajë mbrapa.

Demi

“Unë nuk jam i çmendur”

Një Demi është shumë i mirë për të fshehur zemërimin e saj. Por sigurisht, të gjithë kanë pikën e thyerjes. Dhe kur gjërat prishen për një Demi, atëherë do të shihni një ferr të vërtetë në tokë. Por deri atëherë, ajo do të përpiqet ta bëjë të duket sikur ajo nuk është me të vërtetë e mërzitur apo e zemëruar për asgjë.

Binjakët

“Unë nuk mund të shkoj. Ndihem keq. “Ajo nuk është e sëmurë. Ajo thjesht nuk dëshiron të shkojë. Ajo mërzitet shumë lehtë dhe nuk do që të harxhojë kohën e saj duke bërë gjëra të mërzitshme.

Gaforrja

“Gjithçka po shkon mirë midis nesh.”Edhe pse gjithçka është me të vërtetë e keqe, Gaforrja ende do të dëshirojë të bëjë që të mendoni se gjithçka po shkon mirë dhe sipas planit.

Luani

“Unë nuk kam biseduar me miqtë e mi për ju.”

Sigurisht, ajo ka. Edhe kur të dy filluat të bëheshit diçka, ajo tashmë po fliste me miqtë e saj për ju. Mos harroni se ajo gjithmonë dëshiron të jetë në qendër të vëmendjes. Dhe çdo shans që ajo mund të marrë për të tërhequr vëmendjen ndaj vetvetes nuk do të humbasë.

 

Virgjëresha

“Më pëlqen të jem impulsiv”.

Jo, ajo jo. Një Virgjëreshë nuk është ai që i pëlqen të bëjë asgjë nga zakonisht. Ajo është shumë e vendosur në mënyrat e saj dhe nuk do të dëshirojë të bëjë asgjë që do të konsiderohej si jokarakteristike ose impulsive. Ajo i pëlqen të jetë shumë metodike dhe e qëllimshme me veprimet e saj në çdo kohë.

Peshorja

“Unë e di saktësisht se çfarë dua nga kjo marrëdhënie.”

Një Peshorje është një grua që është në një gjendje të vazhdueshme të vetë-zbulimit. Ajo nuk e di se çfarë dëshiron akoma dhe ju duhet ta ndihmoni të kuptojë gjërat e saj.

Akrepi

“Kurrë nuk kam qenë me atë djalë!”

Shumë kohë, një Akrep do të tregojë një gënjeshtër vetëm për të shmangur dramën dhe telashet e panevojshme. Ajo e di se do të kishte të vërteta të caktuara që thjesht do të shqetësonin ty dhe do të të largonin. Ajo më mirë do të gënjejë vetëm për të ruajtur paqen në një marrëdhënie.

Shigjetari

“Do të jem aty brenda pesë minutave.”

Ju mund të bastit se ajo nuk është. Një Shigjetar nuk është kurrë lloji i zonjës që do të rregullojë kohën ose orarin e saj për këdo tjetër. Ajo nuk dëshiron ta jetojë jetën e saj nën kontrollin e të tjerëve. Ajo thjesht ju thotë se së shpejti do të jetë gati që të mos qëndroni i çmendur me të në atë moment.

Bricjapi

“Unë nuk e dija atë!”

Ajo e dinte. Ajo thjesht po e bën të duket sikur ende mëson gjithnjë e më shumë për ty ndërsa shkon. Por ajo përfundimisht ka bërë detyrat e saj të shtëpisë. Ajo e di se çfarë ka. Ajo praktikisht tashmë di gjithçka që duhet të dihet për ju. Asgjë nuk e merr atë në befasi më.

Ujori

“Unë po bëj shaka”

Një Ujori ka tendencë të jetë shumë pa takt sepse ajo gjithmonë i quan ashtu siç e sheh. Por sa herë që sheh që diçka që ajo ka thënë ju ka dëmtuar ndjenjat, ajo do të tregojë shpejt se ajo është vetëm me shaka në mënyrë që të zbusë goditjen.

Peshqit

“Ju dukeni aq mirë në atë veshje!”

Por gjithçka është vetëm një përpjekje për të mbushur egon tuaj. Edhe kur nuk jeni duke kërkuar më të mirën tuaj, vajza juaj e Peshqve do të vazhdojë t’ju tregojë se dukeni të mahnitshme. Ajo thjesht dëshiron që ju të ndjeheni gjithmonë më mirë me veten tuaj./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

A është divorci zgjidhja e duhur për një martesë të palumtur?

Publikuar

-

Nga

Nëse kërkimet psikologjike na kanë mësuar ndonjë gjë, ky është fakti se është e pamundur të parashikojmë me saktësi, se si do të ndihemi pas një ngjarje të papritur jetë-ndryshuese. Shpesh, ndodh që më e mira që mund të bëjmë në këto situata, është të shikojmë përvojat e të tjerëve. Një studim i ri i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Dashuria dhe Puna/ Horoskopi nga astrologia e famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Kurajoja që iu karakterizon do të bëjë që të arrini shumë lart. Nëse keni një ide të guximshme prezantojeni në detyrën që jeni. Demi Përfshirja juaj në çështjet ndërkombëtare ose një kulturë e huaj mund të jetë në krye të axhendës tuaj sot. Binjakët Problemet tuaj financiare janë endë të  pranishme tek ju. Një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Trendi që përfshiu dhe ushqimet/ 10 produktet më të preferuara të dekadës së fundit

Publikuar

-

Nga

Ashtu si shumica e tregjeve, industria ushqimore është në ndryshim të preferencës së konsumatorit, veçanërisht në botën e sotme virale. Gjatë dhjetë viteve të fundit ka patur shumë risi në ushqim ku përfshihen tost me avokado dhe ëmbëlsirat e ndryshme shumëngjyrëshe. Nga çajrat dhe kafetë deri tek ëmbëlsirat e përpunuara, këtu janë tendencat ushqimore që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Financat dhe Puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Tani që Jupiteri po vendoset në krye të listës tuaj, ju po ndjeni se po rriteni shumë profesionalisht. Demi Tani që jupiteri ka hyrë në Bricjap ju do të keni një sukses të madh në çështjet ligjore. Binjakët Ky ka qenë një vit shumë i suksesshëm përsa i përket financave dhe të ardhurat do […]

LEXO TE PLOTE