Connect with Us

Khloe Kardashian shfaqet joshëse/ Përdor truket e Kylie Jenner dhe duket shumë sensuale

Showbizz

Khloe Kardashian shfaqet joshëse/ Përdor truket e Kylie Jenner dhe duket shumë sensuale

Publikuar

-

Khloe Kardashian ka vendosur të bëjë paksa reklamë për produktet e motrës së saj Kylie Jenner. Ajo është shfaqur shumë joshëse teksa tregon buzët e kuqe të lyera me buzëkuqin nga koleksioni për festat e fundvitit nga Kylie Jenner.

Kylie prej kohësh aplikon konturet e buzëve për të dhënë idenë e buzëve të mëdha dhe duket se dhe Khloe ka ndjekur hapat e të motrës.

Për shumë vite me radhë Kylie është kryqëzuar nga ndjekësit për vetë faktin se buzët e saj dukeshin shumë herë më të mëdha se i kishte.

Në njërin nga psotimet e saj gjatë Gushtit, Kylie betohej se nuk kishte bërë asnjë filler në buzët e saj pasi ajo i urrente këto gjëra.

Gjithsesi khloe Kardashian duket vërtetë shumë seksi me buzët e kuqe./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: