Connect with Us

Marrëdhëniet e vështira të dashurisë/ Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk dorëzohen para sfidave

Life Style

Marrëdhëniet e vështira të dashurisë/ Njihuni me shenjat e horoskopit që nuk dorëzohen para sfidave

Publikuar

-

Peshqit

Peshqit janë njerëz jashtëzakonisht të sjellshëm dhe kanë tendencë të shohin më të mirën te të tjerët, edhe kur nuk është aty. Ata janë romantikë nga natyra, kështu që nëse gjërat nuk janë aq perfekte sa mund të jenë, Peshqit do të zbukurojnë detajet në imagjinatën e tyre.

Ka një pjesë të kësaj shenje të zodiakut që dëshiron të jetë në një marrëdhënie kaq të dëshpëruar, ata do të anashkalojnë çdo të metë, papërsosmëritë dhe dështimet. Dashuria mund të shtrembërojë mënyrën se si i shohin partnerët e tyre.

Bricjapi

Bricjapi nuk hyn në marrëdhënie të lehta, kështu që kur ata janë në një lidhje me dikë, ai person është vtestuar disa herë. Bricjapi do të urrejë të besojë se ata kaluan nëpër tërë atë telashe vetëm për të zbuluar se e kishin gabim.

Ata do ta romantizojnë partnerin e tyre me shpresën se do ta bashkojnë dhe do ta ndryshojnë. Problemi është, më shpesh sesa jo, partneri i tyre do të ndjehet sikur mund të bëjë asgjë, dhe Bricjapi do ta pranojë atë … deri në një pikë.

Peshorja

Nëse partneri i Peshores është i tmerrshëm, do të jetë e vështirë për ta ta quajnë. Ata do të përpiqen t’i bëjnë gjërat të funksionojnë, edhe nëse kjo do të thotë të mos shihni partnerin e tyre për ata që janë me të vërtetë.

Peshorja e urren konfrontimin e panevojshëm, dhe të paturit e një fjalimi të ndershëm ka mundësinë e shndërrimit në një, do të thotë që Peshorja do të rikrijojë partnerin e tyre në mendjen e tyre se si ata duan të jenë. Kur ata flasin për partnerin e tyre me njerëzit, do të jetë sikur partneri i tyre të jetë një version i trilluar i vetvetes.

Shigjetari

Shigjetarët janë jashtëzakonisht optimistë, kështu që nëse partneri i tyre tani është i tmerrshëm, çfarë të themi që nuk do të jenë fantastike në të ardhmen? Nëse Shigjetari e trajton partnerin e tyre si ata janë të shkëlqyeshëm dhe flet rreth tyre sikur të ishin personi më i mirë që kanë takuar ndonjëherë, mbase partneri i tyre do të bëhet ai person.

Kjo shenjë e zodiakut ka zemra të mëdha, dhe ata do të duan edhe nëse objekti i dashurisë së tyre nuk e meriton atë. Shigjetari beson se mund të ndryshojnë partnerin, edhe nëse gjithçka tregon ndryshe./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

A është divorci zgjidhja e duhur për një martesë të palumtur?

Publikuar

-

Nga

Nëse kërkimet psikologjike na kanë mësuar ndonjë gjë, ky është fakti se është e pamundur të parashikojmë me saktësi, se si do të ndihemi pas një ngjarje të papritur jetë-ndryshuese. Shpesh, ndodh që më e mira që mund të bëjmë në këto situata, është të shikojmë përvojat e të tjerëve. Një studim i ri i […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Dashuria dhe Puna/ Horoskopi nga astrologia e famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Kurajoja që iu karakterizon do të bëjë që të arrini shumë lart. Nëse keni një ide të guximshme prezantojeni në detyrën që jeni. Demi Përfshirja juaj në çështjet ndërkombëtare ose një kulturë e huaj mund të jetë në krye të axhendës tuaj sot. Binjakët Problemet tuaj financiare janë endë të  pranishme tek ju. Një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Trendi që përfshiu dhe ushqimet/ 10 produktet më të preferuara të dekadës së fundit

Publikuar

-

Nga

Ashtu si shumica e tregjeve, industria ushqimore është në ndryshim të preferencës së konsumatorit, veçanërisht në botën e sotme virale. Gjatë dhjetë viteve të fundit ka patur shumë risi në ushqim ku përfshihen tost me avokado dhe ëmbëlsirat e ndryshme shumëngjyrëshe. Nga çajrat dhe kafetë deri tek ëmbëlsirat e përpunuara, këtu janë tendencat ushqimore që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Financat dhe Puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Tani që Jupiteri po vendoset në krye të listës tuaj, ju po ndjeni se po rriteni shumë profesionalisht. Demi Tani që jupiteri ka hyrë në Bricjap ju do të keni një sukses të madh në çështjet ligjore. Binjakët Ky ka qenë një vit shumë i suksesshëm përsa i përket financave dhe të ardhurat do […]

LEXO TE PLOTE