Connect with Us

“Me msu vjershën përmendësh”/ Reperja shqiptare e ironizoi publikisht, Tayna thyen heshtjen

Showbizz

“Me msu vjershën përmendësh”/ Reperja shqiptare e ironizoi publikisht, Tayna thyen heshtjen

Publikuar

-

Pak ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një lajm ku thuhej se reperja Arta Bajrami thumbonte Tayna-n, pas publikimit të një kënge freestyle nga kjo e fundit.

“Freestyle? Me msu vjershën përmendësh. Freestyle joo.”- shkruante Arta në postim por më pas Arta shtoi se nuk kishte asgjë personale me reperen, thjesht nuk e kupton se si një këngë e mësuar përmendësh mund të bëjë kaq bujë.

Lidhur me këto fjalë Tayna zgjodhi të mos japë asnjë deklaratë, megjithatë menaxheri i saj nuk mund të rrinte pa thënë gjë.

Ai tregoi se Tayna nuk ka lidhje me diss-et, nuk ka bërë kurrë diçka të tillë dhe sheh vetëm punën e saj, ndryshe nga ç’flitet lart e poshtë për thumbime mes repereve.

Megjithatë dy ditë pas kësaj, Tayna ka reaguar tërthorazi me një përgjigje të saj për fansat.

Bashkëpunëtori i saj Cricket i ka drejtuar pyetjen:  “Do ketë nesër reshje lokale shiu apo do jetë ditë me diell?” Ndërsa Tayna i tha: “Shi me lot reperesh”.

Përgjigjen e saj Tayna e shoqëron me emoji të qeshurash duket treguar edhe ironi në këto fjalë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Më erdhi keq”/ Fifi tregon momentin e sikletshëm me Eneda Tarifën në Këngën Magjike

Publikuar

-

Nga

Fitorja e Eneda Tarifës në Këngën Magjike pati shumë reagime pasi në sallë gjatë marrjes së çmimit pati brohorima për këngëtaren Fifi. Pas kësaj të gjitha medista shkrujatën se miqësia midis Fifit dhe Enedës kishte përfunduar por jo, dhe këtë Fifi e ka treguar edhe nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale por edhe në intervistat që […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Wanda Nara “tërbon” Parisin/ Pozon pa të brendshme poshtë urës

Publikuar

-

Nga

Wanda Nara i ka vënë flakën edhe një herë Instagramit me pozat e saj të nxehta. Wanda së bashku me futbollistin e njohur Mauron kanë udhëtuar së fundi në Paris nga ku Wanda ka pozuar pranë Kullës Eiffel pa të brendshme. Ndjekësit kanë vërshuar me komentet e tyre komplimentuese ndaj bukuroshes bjonde që shpesh herë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Jordyn Woods ndez rrjetin/ Çmend ndjekësit në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

E preferuara e rrjeteve sociale Jordyn Ëoods ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë dy foto marramendëse. Bukuroshja 22 vjeçare ka treguar linjat e saj bombastike e veshur me bikini ngjyrë portokalli. Jordyn është shfaqur më përvëluese se kurrë në fotot e saj të fundit me bikini. Kujtojmë se Jordyn është komentuar pafund edhe […]

LEXO TE PLOTE