Connect with Us

Nëna 27 vjeçare shokon ndjekësit/ Pozon me të brendshme seksi me vajzën e saj

Life Style

Nëna 27 vjeçare shokon ndjekësit/ Pozon me të brendshme seksi me vajzën e saj

Publikuar

-

Një nënë beqare ka tëhequr vëmendjen e të gjithëve në rrjetet sociale pasi pozo me të brendshme seksi së bashku me vajzën e saj 5 vjeçare Mia.

Sammii Lively, 27 vjeç, nga Birmingham, Ëest Midlands, e cila shet fotografi ekskluzive të vetes në internet, tha se edhepse puna e saj është e urryer nga njerëzit ajo nuk pranoi të fshihte karrierën e saj nga vajza e saj pesë vjeçare, Mia.

Pasi postoi një fotografi me të brendshme seksi me të bijën nëpër platformat e saj në mediat sociale, Sammii tha se ishte dhe krenare dhe falënderuese ’për punën e saj sepse i lejon asaj të sigurojë para për fëmijën e saj.

Sammii, e cila punon si parukiere dhe tha do të bënte më të mirën që vajza e saj të ketë gjithçka në jetë: ‘Asnjëherë nuk kam menduar se do të jem një nënë e vetme dhe ka qenë rrugëtimi më i vështirë që kam kaluar ndonjëherë, por ia vlen.

‘E postova fotografinë në internet për t’u thënë njerëzve që nuk kam turp për punën time dhe punoj shumë për të siguruar jetën e vajzës time, në mënyrë që ajo të ketë jetën më të mirë të mundshme.

Ajo ka ardhur me mua për të pozuar pasi e kupton se është thjesht një punë.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

Trendi që përfshiu dhe ushqimet/ 10 produktet më të preferuara të dekadës së fundit

Publikuar

-

Nga

Ashtu si shumica e tregjeve, industria ushqimore është në ndryshim të preferencës së konsumatorit, veçanërisht në botën e sotme virale. Gjatë dhjetë viteve të fundit ka patur shumë risi në ushqim ku përfshihen tost me avokado dhe ëmbëlsirat e ndryshme shumëngjyrëshe. Nga çajrat dhe kafetë deri tek ëmbëlsirat e përpunuara, këtu janë tendencat ushqimore që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Financat dhe Puna/ Horoskopi sipas astrologes së famshme Susan Miller

Publikuar

-

Nga

Dashi Tani që Jupiteri po vendoset në krye të listës tuaj, ju po ndjeni se po rriteni shumë profesionalisht. Demi Tani që jupiteri ka hyrë në Bricjap ju do të keni një sukses të madh në çështjet ligjore. Binjakët Ky ka qenë një vit shumë i suksesshëm përsa i përket financave dhe të ardhurat do […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Zejnep rikthehet për të marrë Ojkyn, Demir merr vendimin rreth saj/ Zbuloni çfarë do të ndodhë sot në serialin “Bija ime”

Publikuar

-

Nga

Ojky pyet tezen nëse është sëmurë. Zejnep nuk i tregon Ojkyt për sëmundjen. Demir zihet me Zejnepin dhe kërkon të dijë pse ajo është rikthyer për ta marrë Ojkyn. Zejnep sillet si e penduar që e ka braktisur Ojkyn. Demir vendos që Zejnep të jetojë me to përkohësisht në mënyrë që Ojky të mos largohet […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Publikuar

-

Nga

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose ish të dashurin. Shigjetari Shigjetarit nuk i pëlqen aspak të shfaqë anën e tij ekstreme në publik. Pëlqejnë shumë vendet e ftohta dhe sportet ekstreme. […]

LEXO TE PLOTE