Connect with Us

“Nuk kam prishur ndërtesa pa leje”/ Manjola Nallbani ironizon koleget, ja cfare thote per operacionet plastike

Showbizz

“Nuk kam prishur ndërtesa pa leje”/ Manjola Nallbani ironizon koleget, ja cfare thote per operacionet plastike

Publikuar

-

Ajo është këngëtarja më e pëlqyer në ekranin shqiptar për vokalin e saj por edhe për pamjen që duhet të themi se i kushton shumë rëndësi.

Manjola Nallbani është 50 vjeç, por vazhdon të mbetet sikur të ishte në të njëzetat e saj. Këngëtarja shumë e dashur për publikun komentohet shpesh për fotot ku na lë mahnitur e që vërtetojnë se ajo sa vjen e rinohet.

Manjola ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në programin “Këndo këngën time” në Vizion plus, ku gjatë intervistës u pyet edhe për imazhin e saj.

Këngëtarja tregoi se e ka shumë të rëndësishëm imazhin, por gjatë viteve nuk ka bërë as edhe një ndërhyrje në fytyrë

“Unë jam nga ato qenie që edhe mos të kisha këtë profesion do kisha shumë të rëndësishëm imazhin, është brenda shpirtit tim. Unë e dua të bukurën, jo thjeshtë ta ndërtoj në veten time por edhe kur e shikoj te të tjerët  më ushqen shpirtin. As nuk kam prishur ndërtesa pa leje dhe as kam ndërtuar gjëra nga fillimi. Përpiqem të mbaj mirë atë që më ka dhënë perëndia, dmth nuk kam transformuar asgjë në fytyrën time”, u shpreh Manjola./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: