Connect with Us

“Shqipëria ka xhelozi se i kemi femrat më të gjata”/ Moderatorja shqiptare i “mbyll” gojën deputetit

Showbizz

“Shqipëria ka xhelozi se i kemi femrat më të gjata”/ Moderatorja shqiptare i “mbyll” gojën deputetit

Publikuar

-

Milaim Zeka njihet për natyrën e tij ngacmuese dhe batutat që bën shpesh herë kur është i ftuar në emisione të ndryshme.

Së fundi ai ka qenë i ftuar në emisionin Pressing ku nuk ka munguar me batutat dhe ngacmimet e tij me moderatoren shqiptare Einxhel Shkira.

Teksa flitej për xhelozinë mes Shqipërisë dhe Kosovës dhe anasjelltas, sa i përket kombëtareve, Zeka deklaroi: “Shqipëria ka xhelozi ndoshta për femrat që i kemi më të gjata ne në Kosovë”.

Por Einxhel ka reaguar menjëherë duke iu përgjigjur Miliam Zekës: “Nuk është e vërtetë, pasi ne të shkurtrat jemi edhe më praktike. Meshkujt po, i keni të gjatë dhe të mirë”!/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: