Connect with Us

“U dashurove me ty sapo të pashë”/ Chris Brown bëhet baba për herë të dytë

Showbizz

“U dashurove me ty sapo të pashë”/ Chris Brown bëhet baba për herë të dytë

Publikuar

-

Këngëtari Chris Brown është bërë baba për herë të dytë. Ish e dashura e tij Ammika Harris ka sjellë në jetë fëmijën e dytë të Brown, i cili është një djalë.

Edhe pse dyshja u përfol në media se ishin ndarë, duket se e kanë vazhduar sërish romancën e tyre. Këngëtari e ka ndarë këtë lajm me të gjithë ndjeskësit e tij duke publikuar një foto ku shihet i buzëqeshur teksa sheh djalin e tij.

Ndërsa ish e dashura e tij shkruan në rrjetet sociale: “U dashurova sapo të pashë zemër”.Kujtojmë se Chris është baba i një vajze që e ka me ish modelen Nia Guzman./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: