Connect with Us

“U shokova, ishte një ndjenjë shumë e keqe”/ Mozzik rrëfen momentin kur policia mori Loredanën

Showbizz

“U shokova, ishte një ndjenjë shumë e keqe”/ Mozzik rrëfen momentin kur policia mori Loredanën

Publikuar

-

Mozzik si asnjëherë më parë ka treguar detajet për ditën ku policia hyri në shtëpi për të marrë Loredanën e cila u akuzua nga çifti zviceran për zhvatje dhe mashtrim.

Gjatë një interviste për portalin “20 min.ch”, reperi është shprehur se ka mbetur i shokuar dhe se ishte së bashku me të bijën Hana.

Reperit iu desh të qëndronte vetëm me vajzën dhe më pas të shkonte të merrtë Loredanën. Ai shprehet se dëshiron të mendojë që Loredana, nuk i ka marrë para çiftit zviceran, edhe nëse del që e ka bërë një gjë të tillë:

Pjesë nga intervista:

A mund ta kujtosh ditën që policia e Lucerne trokiti në derën tënde?

Po. Ishte 3-4 e pasdites. Efektivët u sollën në mënyrë korrekte dhe unë iu ofrova diçka për të pirë dhe për të ngrënë. Ne hëngrëm luleshtrydhe bashkë.

Si u ndjeve në atë moment?

U shokova dhe nuk e kisha idenë çfarë kishte ndodhur. Pyesja veten vazhdimisht: Çfarë po ndodh tani? Çfarë ka ndodhur? Ishte një ndjenjë shumë e keqe!

Çfarë ndodhi më pas?

Policia bëri një kontroll të shtëpisë. Ata morën fatura. Më pas Loredana duhej të shkonte me ta për t’iu përgjigjur disa pyetjeve. Ndërkohë unë po prisja me Hanën në shtëpi. Më vonë unë shkova e mora Lorin.

Prokurori i zyrës së Lucerne-s ka nisur një investigim për mashtrim. A mund ta imagjinosh që Loredana i mori para çiftit Z.,?

Jo, dua të besoj se nuk e ka bërë. Shpresoj që të mos e ketë bërë. Edhe nëse del që e ka bërë, unë do të besoj që nuk e ka bërë!/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që i karakterizon arroganca. Ajo është shprehur se Dafina jo vetëm me gazetarët por edhe me stafin e saj sille si një Divë dhe i trajtonte keq. Xhani Demika ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Më kanë ofruar para për një natë”/ Këngëtari shqiptar tregon çmenduritë e fanseve për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Sergio është një nga meshkujt më të pëlqyer sidomos nga gjinia femërore. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundi ai ka qenë i ftuar nmë emisioni Glamour Zone me Ester Bylykun ku ka folur rreth marrëdhënies së tij me femrat. Ai ka theksuar se ka shumë fanse dhe një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Modelja shqiptare i “vë flakën” Instagramit/ Pozon e shtrirë mbi kolltuk

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Arbenita ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas ndarjes nga reperi Fero. Gjithashtu modelja është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto nga jeta e përditshme si dhe projektet e reja nga puna e saj. Së […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet sociale ajo shkruante: “S’e mendoja asnjehere se do te ndodhte keshtu por ja qe ndodhi. Renato u largua per arsyet e tij e ne duhet te vazhdonim me nje […]

LEXO TE PLOTE