Connect with Us

“Vajzën e pashë para dy muajsh”/ Ndarja e bujshme me Loredanën, Mozzik reagon për herë të parë

Showbizz

“Vajzën e pashë para dy muajsh”/ Ndarja e bujshme me Loredanën, Mozzik reagon për herë të parë

Publikuar

-

Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë padyshim një nga lajmet më të komentuara së fundmi e që shokoi fansat e çiftit. Ndarja e tyre u shoqërua edhe me deklarata të bujshme. Madje u tha se këngën “Dhelpër dinake”, Mozzik ia ka kushtuar Loredanës.

Në një intervistës për gazetën zvicerane “20 minuten”, Mozzik ka treguar se mes tij dhe Loredanës nuk funksionoi më dhe kjo ishte aryseja pse u ndanë. Reperi u shpreh se vazhdon ta respektojë sepse ajo është nëna e vajzës së tyre kështu që këngën nuk ia ka dedikuar asaj.

Çfarë ju bën të lumtur në jetë?
Familja ime, vajza ime e dashur Hana dhe puna ime.

Kënga juaj e fundit quhet “Dhelpër dinake”. Kujt i kushtohet?
Asnjë personi vërtetë. E shkrova këngën dy vjet më parë.

Mediat kanë thënë se kjo këngë ishte për Loredana.
Loredana është nëna e vajzës time. Unë kurrë nuk do të thoja asgjë të keqe për të.

Ju keni qenë një çift ëndërr, tani jeni ndarë. Pse?
Oh, thjesht nuk funksionoi më.

Çfarë ndodhi?
Gjërat private. Kjo mund të ndodhë tek të gjithë.

A je i trishtuar?
Jo. Koha me Loredana ishte e shkëlqyeshme. Por ndonjëherë ka një moment të tillë në jetë – kjo është kur u ndava me Lorin. Por do ta respektoj për një jetë të tërë.

Sa herë e shihni vajzën tuaj të vogël?
Unë jam në kontakt me të çdo ditë përmes videos. Herën e fundit që e pashë ishte para dy muajsh. Më mungon Hana çdo ditë. Por unë do ta shoh atë në dhjetor sepse ajo ka ditëlindjen. Unë mezi po pres atë ditë.

Ju jeni një nga reperët më të suksesshëm në Kosovë. Si e bëtë?
Me shumë punë – si një Zviceran./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: