Connect with Us

10 fotografitë më prekëse në botë që i kanë lënë të gjithë pa fjalë

Kuriozitete

10 fotografitë më prekëse në botë që i kanë lënë të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

Ka një histori pas çdo fotografie dhe disa foto mund të na tregojnë shumë më tepër sesa fjalët dhe mund të na lëvizin më shumë sesa një histori bindëse.

1. Një tatuazh për të përkujtuar një miqësi të qëndrueshme

17 Fotografitë me prekje nga zemra që na kanë lënë pa fjalë

17 Fotografitë me prekje nga zemra që na kanë lënë pa fjalë

17 Fotografitë me prekje nga zemra që na kanë lënë pa fjalë

4. “I dashuri im dhe unë morëm një qenush 2 javë më parë. Sot e lashë për herë të parë për të filluar klasat e kolegjit, dhe i dashuri im më dërgoi këtë. “

17 Fotografitë me prekje nga zemra që na kanë lënë pa fjalë

17 Fotografitë me prekje nga zemra që na kanë lënë pa fjalë

17 Fotografitë me prekje nga zemra që na kanë lënë pa fjalë

17 Fotografitë me prekje nga zemra që na kanë lënë pa fjalë

8. Një roje tempulli që shikonte një shpërthim vullkani në Bali

17 Fotografitë me prekje nga zemra që na kanë lënë pa fjalë

17 Fotografitë me prekje nga zemra që na kanë lënë pa fjalë

17 Fotografitë me prekje nga zemra që na kanë lënë pa fjalë

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: