Connect with Us

“Do t’ju ndryshojë jeta”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Life Style

“Do t’ju ndryshojë jeta”/ Astrologia shqiptare paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Publikuar

-

Dashi

Bashkëpunime që rrezikojnë të shpërbëhen dhe martesa që shkojnë drejt fundit. Në një moment do kuptoni se te ruani ekuilibrat do jete me mire.

Demi
Nje ndryshim i madh vjen ne jeten tuaj dhe ju e keni parandjere deri diku megjithese nuk mund ta pranonit. Perpiquni te mos beheni ekstremist.

Binjaket
Nje perballje shume e madhe me punen dhe ndryshim i madh ne lidhje me deshirat dhe endrrat tuaja. Asgje e deri tanishme e qendrueshme nuk mbetet me e tille.

Gaforrja
Perballja ne deshira dhe qellime do jete e madhe. Asnjera nuk do identifikohet me tjetren duke ju sjell kontradita ne shoqeri dhe jete personale.

Luani

Nje kthese e papritur e fatit do ju sjelle nje ndryshim shume te madh ne lidhje me punen. Kujdes nga perballjet me njerez te fuqishem dhe te pushtetshem.

Virgjeresha
Keto dite do keni nje ndryshim ne planet dhe ne startegjine tuaj. Kujdes ne ceshtjet ligjore dhe kontaktet me jashte pasi aty ka perballje.

Peshorja
Do keni nje perballje per ceshtje te rendesishme ekonomike dhe rregullim te ardhurash. Kujdes nga konfliktet dhe humbja e te ardhurve apo qellimet.

Akrepi
Mund t’i thoni stop sot nje menyre jetese qe ju ka mbajtur peng. Nje ndryshim i madh vjen edhe per ju mjafton ta beni ne menyren e duhur.

Shigjetari
Psikologjikisht po luftoni me mullinjte me ere apo me kundershtaret tuaj te brendshem dhe te fshehte. Duhet nje ndryshim pune.

Bricjapi
Ka ardhur nje moment ku ndjeheni te penguar nga nje veprimtari apo nga nje lidhje personale. Do ndodh dicka qe ju bene te shpertheni.

Ujori
Duhet me ne fund t’i jepni fund nje situate te panatyrshme ne familje apo ne ceshtje pune. Kujdes perballjet me njerez te pushtetshem. Nje rruge e re hapet.

Peshqit
Ne nje moment do kuptoni se keni ngaterruar qellimet e larta me ato te jetes se perditshme dhe keni marre vemdimet e gabuara. Perpiquni te rregulloni komunikimin dhe ekuilibroni qellimet./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE