Connect with Us

“Është i bukur, vetëm me qenë qorre”/ Leila Kraja gjuan hapur Robert Berishën në mes të emisionit

Showbizz

“Është i bukur, vetëm me qenë qorre”/ Leila Kraja gjuan hapur Robert Berishën në mes të emisionit

Publikuar

-

Moderatorja e njohur e sportit Leila Kraja, kohë më parë bëri një deklaratë të papritur në emisonin “Shiko kush Luan” për këngëtarin Robert Berisha, i cili në atë kohë ishte i martuar me këngëtaren Nora Istrefi.

E pyetur nëse do të ishte i dashuri i saj Roberti nëse nuk do të ishte i martuar, Leila Kraja u përgjigj: “Pse jo, Roberti është i bukur, i gjatë, ka trup, i zgjuar, kërcimtar, kështu që pse jo. Por është i martuar me një nga vajzat më seksi të shoëbizit shqiptar kështu që nuk do e konkurrojmë fare. Por do isha, mbase, nëse do më pranonte Roberti”.

Sot e ftuar sërish në emisionin e Luana Vjollcës, Leila është gjendur përballë të së njëjtës pyetje dhe nuk ka ndryshuar aspak mendim, por tani me një ndryshin pasi Roberti është beqar.

“Është i bukur i gjatë, vetëm me qenë qorrem mund të ishim të dashur po nuk jemi”, është shprehur ndër të tjera Leila ndërsa Roberti ka thënë: “Është e bukur por unë jam beqar”./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: