Connect with Us

Foto-Nga Miss në deputete pa përvojë/ Zbulohet lidhja intime e 22 vjeçares me “diktatorin e fundit në Europë”

Showbizz

Foto-Nga Miss në deputete pa përvojë/ Zbulohet lidhja intime e 22 vjeçares me “diktatorin e fundit në Europë”

Publikuar

-

Maria Vasileviç, 22-vjeç, u bë e njohur pak kohë më parë pasi fitoi çmimin “Miss Bjellorusia”  por më pas është parë disa herë në publik pranë presidentit të Bjellorusisë, Aleksandër Lukashenko, 65-vjeç i cili është cilësuar edhe si “Diktatori i fundit në Europë”. Ai që nga viti 1994 udhëheq Bjellorusinë me grusht të hekurt.

Politikanët e opozitës ndëshkohen sa herë që organizojnë protesta kundër regjimit dhe në zgjedhjet e fundit opozita nuk fitoi as edhe një post të vetëm në Parlament.

Një nga vendet në Kuvend e zuri zonjusha Vasileviç, pavarësisht se nuk kishte fare përvojë si politikane.

Presidenti dhe vajza në fjalë kanë 43 viteve diferencë moshe, por janë parë bashkë në shumë evenimente publike, ndaj edhe mediat e huaja flasin për një lidhje me udhëheqësin e moshuar.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTO-Modelja më e kërkuar e momentit/ Irina Shayk realizon setin fotografik me të brendshme seksi

Publikuar

-

Nga

Irina Shayk është një nga modelet më të kërkuara të industrisë së modës. Ajo ka treguar fizikun e saj perfekt teksa ka realizuar një set fotografik e veshur me intimo. 34 vjeçarja shkëlqente me veshjet intime teksa tregon edhe linjat e saj për tu patur zili. Kujtojmë se së fundi ajo është komentuar shumë në […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE