Connect with Us

Kim Kardashian shpërthen në lot/ Kujton kohën kur njerëzit talleshin me të

Showbizz

Kim Kardashian shpërthen në lot/ Kujton kohën kur njerëzit talleshin me të

Publikuar

-

Kim Kardashian ka vendosur t’i hedhë një sy kujtimeve të së kaluarës. ajo ëhstë rikthyer pas në kohë në vitin 2013, kur ishte shtatzënë dhe mori pjesë në Met Gala Matrenity.

Gjatë një interviste për Vogue, Kim është shprehur se ka qarë shumë pasi në atë kohë të gjithë qeshnin me pamjen e saj madje u bënë edhe meme.

Ajo ka treguar se disa nga personazhet e famshme e kanë krahasuar me një nga personazhet e filmave vizatimorë si Mrs Doubtfire, dhe pas këtyre ajo vetëm ka qarë.

“Kanye do të performonte në atë shfaqje ndaj dhe unë isha thjesht e ftuar. Por për mua ishte ok pasi unë kisha kohë që ëndërroja të isha në atë Met Gala edhe pse shumë nuk e donin prezencën time”, është shprehur Kim Kardashian. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE