Connect with Us

Luana Vjollca jep mesazhin e fortë për të gjitha vajzat:”Femra është qenia më e fuqishme”

Showbizz

Luana Vjollca jep mesazhin e fortë për të gjitha vajzat:”Femra është qenia më e fuqishme”

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca është bërë pjesë e lojërave të emisionit “Shiko kush Luan” ku përballë pyetjeve të drejtuara nga bashkëpunëtori i këngës “Sonte”, Ramadan Krasniqi ka dhënë mesazh për të gjitha vajzat që iu ka munguar figura atërore për t’ia dalë mbanë siç ka bërë dhe vetë moderatorja.

Luana mjaft e prekur emocionalisht është përgjigjur:  “Unë jam rritur me një familje vetëm me femra, ku nëna ime ka qenë heroina. Gjithçka është bërë me forcën e femrës.

Ndaj dhe mesazhi që jap për të gjitha vajzat është se femra dhe zëri i femrës janë qenia më e fuqishme që ka bota. Bëhuni të forta dhe do t’ia dilni vetë mbanë”, ka thënë ndër të tjera Luana Vjollca./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: