Connect with Us

Luana Vjollca premton emocione të forta/ Një puntatë që nuk duhet humbur në “Shiko Kush Luan”

Showbizz

Luana Vjollca premton emocione të forta/ Një puntatë që nuk duhet humbur në “Shiko Kush Luan”

Publikuar

-

Si çdo të shtunë, Luana Vjollca premton një mbrëmje tepër argëtuese me emisionin e saj “Shiko Kush Luan.” Moderatorja do të ketë të ftuar shumë specialë dhe surpriza për ndjekësit e saj. Si çdo mbrëmje mbizotëruan batutat argëtimi dhe humori por pati edhe mesazhe, emocione dhe përlotje për një përballje mes moderatores dhe autores Luana Vjollca dhe këngëtarit nga Kosova, Ramadan Krasniqi.

Spektakli i së shtunës nuk duhet humbur, kemi arsye për t’jua thënë këtë. Deklarata të sinqerta dhe batuta nga Robert Berisha dhe Lei Kraja, leksione squats nga Dorina Mema, humor e muzikë nga Eneda Tarifa dhe pak konfuzion të deklaratave të mëparshme nga Kiara Tito./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: