Connect with Us

“Nuk është ashtu siç duket”/ Rezarta Shkurta “spiunon” bashkëshortin, por ja çfarë ndodhi

Showbizz

“Nuk është ashtu siç duket”/ Rezarta Shkurta “spiunon” bashkëshortin, por ja çfarë ndodhi

Publikuar

-

Këngëtarja dhe biznesmenia Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj nuk ndahen tashmë nga njëri-tjetri pas problemeve të shumta që familja e tyre kaloi.

Gjatë premierës se filmit ‘Falco’ ku ato u shfaqën shumë të dashuruar, nuk munguan as fotot paparaci dhe njërën prej tyre Ermali e ka ndarë me të gjithë ne llogarine e tij te Instagramit. Ai  shfaqet duke parë diçka në celularin e tij, ndërsa Rezarta, e cila është kurioze si çdo grua tjetër, e vështron me kujdes se çfarë bën partneri i saj.

“Kur të spiunon gruaja me stil, por ja nxjerr të palarat ‘paparazzi’”, ka shkruar Ermali bashkangjitur fotos. Rezarta e ka ripostuar foton dhe i është përgjigjur bashkëshortit se nuk është ashtu siç duket.

Rezarta ka treguar edhe herë të tjera se bëhet xheloze për bashkëshortin e saj, por kjo është diçka normale kur ka dhe dashuri të fortë mes një çifti./CNA.al

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: