Connect with Us

Përlotet Luana Vjollca/ Zbulon ëndrrën që ruan prej kohësh në sirtar

Showbizz

Përlotet Luana Vjollca/ Zbulon ëndrrën që ruan prej kohësh në sirtar

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca si asnjëherë tjetër është përlotur në studio. Ajo është bërë pjesë e një loje ku duhet t’i përgjigjej pyetjes se cila është gjëja që i ka mbetur pa realizuar në jetën e saj.

Në fillim ajo ka hezituar të përgjigjet për arsyen se është me atë idenë që duhet t’i bëjë gjërat dhe më pas të lërë veprat të flasin për të.

Por në fund është përgjigjur duke thënë: “Po punoj fort për këtë. Ka qenë dhe është ëndrra ime më e madhe. Duke qenë se jam rritur dhe vetë pa baba do të doja të bëja diçka që t’iu vij në ndihmë fëmijëve në nevojë.”/ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: