Connect with Us

“Ti më bën të jem më i mirë çdo ditë”/ Justin Bieber tepër romantik, ja fjalët e ëmbla për bashkëshorten e tij

Showbizz

“Ti më bën të jem më i mirë çdo ditë”/ Justin Bieber tepër romantik, ja fjalët e ëmbla për bashkëshorten e tij

Publikuar

-

Këngëtari i njohur Justin Bieber pak kohë më parë u kurorëzua në martesë me partneren e tij Hailey Bieber dhe së fundmi i ka dedikuar asaj fjalët më të ëmbla të dashurisë,në ditën e ditëlindjes. Me anë të dy fotove të shkëputura nga ceremonia martesore, këngëtari e uroi modelen duke i shkruar një urim mjaft special.

“Gëzuar ditëlindjen zemër. Ti më bën të jem më i mirë çdo ditë. Mënyra se si e jeton jetën është kaq tërheqëse. Ti më ngre lart çdo ditë”, ka shkruar Justin krah postimit ku ka shtuar se dëshiron që shumë shpejt të ketë fëmijë me Hailey-n.

Kjo nuk është hera e parë kur këngëtari tregon publikisht se dëshiron të ketë një familje të madhe me partneren e tij. Kujtojmë se ata organizuan një ceremoni martesore mjaft elegante në datën 30 shtator të këtij viti, e cila bëri bashkë miqtë dhe familjarët e dyshes./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: