Connect with Us

Vetëm 2% e njerëzve në botë e kanë/ Reperi shqiptar vuan nga kjo sëmundje dhe askush nuk e dinte

Showbizz

Vetëm 2% e njerëzve në botë e kanë/ Reperi shqiptar vuan nga kjo sëmundje dhe askush nuk e dinte

Publikuar

-

Reperi shqiptar Ledri Vula është kthyer tashme në një ndër emrat më të njohur të muzikës i cili numëron plot 1.4 milionë ndjekës në llogarinë e tij në Instagram, ku ndan shpesh momente nga koncertet e përditshmëria.

Por në shumë foto të Ledrit, me siguri s’ju kishte rënë në sy ky detaj.

Lëkura në duart e tij ka shenja të bardha dhe “Gazeta Metro” shkruan se Ledri vuan nga sëmundja e quajtur ‘Vetiligo’.

Vitiligo është sëmundje kronike, jo ngjitëse, nga e cila vuajn 0,5 deri më 2% e njerëzve në botë.

Sëmundja ndryshon ngjyrën e lëkurës, duke e bërë të bardhë në zona të ndryshme, kryesisht në duar, në fytyrë dhe në këmbë.

Megjithatë, Ledri nuk ka folur asnjëherë rreth kësaj çështjeje dhe mbetet të presim për një konfirmim të lajmit nga reperi./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: