Connect with Us

“Dielli i jetës sonë”/ Amarda Toska prezanton Sian e vogël në publik

Showbizz

“Dielli i jetës sonë”/ Amarda Toska prezanton Sian e vogël në publik

Publikuar

-

Moderatorja e njohur Amarda Toska është  shumë aktive në rrjetet sociale. Ajo shpesh herë poston foto familjare dhe së fundi ka publikuar një foto të ëmbël ku shfaqet me të bijën.

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto të së voglës, ku dallohet se është duke qeshur para rrezeve të diellit.

“Dielli i jetës sonë. Sia dashuria”, ka shkruar Ami krah postimit të saj më të fundit, i cili ka marrë menjëherë shumë pëlqime. Pak më parë Toska ndau gjithashtu disa foto me djalin e saj, Joelin me të cilin shfaqej mjaft e lumtur.

Momentalisht Ami dhe Ermali ndodhen në Pragë së bashku me fëmijët e tyre, aty ku duket se po kalojnë pushimet më të bukura dimërore./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: