Connect with Us

U përfol për shtatzëni/ Armina Mevlani sqaron si qëndron e vërteta

Showbizz

U përfol për shtatzëni/ Armina Mevlani sqaron si qëndron e vërteta

Publikuar

-

Armina Mevlani është një nga blogeret më të përfolura të shoëbizit. Prej dy vitesh ajo është e fejuar me Shkëlzen Berishën dhe në intervistat e shumta, blogerja ka treguar se së shpejti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Kohët e fundit, ndjekësit e blogeres kanë aluduar se Armina nuk po poston më foto ku duket pjesa e barkut pasi mund të jetë shtatzënë.

Ndërkohë Armina u ka dhënë fund këtyre aludimeve duke publikuar një foto në Instastory ku shkruhet: “Nuk jam shtatzënë, thjesht kam ngrënë mirë.”

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Ish velina më seksi e “Stop-it”/ Fotot më përvëluese të Alesia Bamit

Publikuar

-

Nga

Modelja Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit. Ajo është shpallur “Miss Fotozhenia” dhe “Miss Universe”. Më pas u shfaq tek “Telebingo”, krah Ardit Gjebreas dhe më vonë si velinë në emisionin “Stop” dhe së fundi në ekranin e Top Channel si prezantuese. CNA.al ka përzgjedhur fotot më të bukura të […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fytyrë engjëllore dhe trup perfekt/ Fotot e modeles më të bukur shqiptare

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga modelet më të bukura dhe të komentuara shqiptare.Bëhet fjalë për modelen Adrola Dushi e cila ka një famë edhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Që në moshë të re, Adrola është bërë pjesë e pasarelave dhe kanpozuar për marka shumë të njohura. Adrola fitoi kurorën e Miss Universe Albania në vitin 2012 […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthyese me format e saj/ Fotot e modeles që po “tërbon” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Tiona Fernan është një modelet më seksi të rrjeteve sociale. Ajo nuk ndal së befausari të gjithë ndjekësit me linjat e saj bombatsike. Bukuroshja holandeze nuk nguron të shfaqë bukurinë me foto shumë provokuese dhe seksi. Ajo ka fituar një popullaritet i cili sa vjen dhe rritet falë fotove që ndan në Instagram. Gjithashtu ajo […]

LEXO TE PLOTE