Connect with Us

“Aksidentalisht i blemë të gjitha”/ Edhe pse festat nuk kanë arritur ende, Rudina Magjistari nuk “duron” dot

Showbizz

“Aksidentalisht i blemë të gjitha”/ Edhe pse festat nuk kanë arritur ende, Rudina Magjistari nuk “duron” dot

Publikuar

-

Jemi ende në muajin nëntor por mesa duket të gjithë po i “pushton” atmosfera e festave duke vendosur zbukurime në shtëpinë e tyre.

Kështu ka ndodhur edhe në shtëpinë e moderatores së njohur Rudina Magjistari. Ajo ka zbuluar se ka blerë dekorimet për shtëpinë, por nga entuziasmi me sa duket i kanë blerë të gjitha që ishin në dyqan.

“Më duket se aksidentalisht kemi blerë të gjitha llojet e dekorimeve në dyqan. E dua këtë atmosferë! Sa qejf që është nëntor akoma. Një javë më shkëlqim e xixa për të gjithë!”, shkruan Rudina.

Moderatorja dhe bashkëshorti i saj janë prindër të një vajze të quajtur Mia, që me siguri ka qenë ‘bashkëpunëtorja’ e mami Rudinës në këtë pazar për festat./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: