Connect with Us

Arti në zi/ Ndahet nga jeta këngëtarja e njohur në moshën 28 vjeçare

Showbizz

Arti në zi/ Ndahet nga jeta këngëtarja e njohur në moshën 28 vjeçare

Publikuar

-

Pak ditë më parë, ajo kishte organizuar një tur për tu rikthyer në Japoni, por ëndrrat iu ndërprenë në mes. Këngëtarja e njohur e muzikes K-pop, Goo Hara , është gjetur e vdekur në banesën e saj në Seul.

Ajo ka ndërruar jetë vetëm dy javë pasi nisi turneun e saj për rikthim.

28-vjeçarja u gjet në shtëpinë e saj në zonën e pasur Cheongdam-dong rreth orës 6 pasdite me kohën lokale dhe policia tha që hetimet po vazhdojnë.

Mediat e huaja bëjnë me dije se Goo 6 muaj më parë tentoi të vriste veten për shkak të depresionit.Ajo nuk është këngëtarja e parë e K Pop që ndien presionet e mëdha të vëmendjes në këtë industri.

Muajin e kaluar Sulli, 25 vjeç, një ish-anëtare e bandës së vajzave, u gjet e vdekur në banesën e saj pasi luftoi ‘depresionin e rëndë’./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: