Connect with Us

Foto-“American Music Awards 2019″/ Zbulohen veshjet më të bukura, mes tyre edhe këngëtarja shqiptare

Fashion

Foto-“American Music Awards 2019″/ Zbulohen veshjet më të bukura, mes tyre edhe këngëtarja shqiptare

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2019”,  ku këngëtarët më të famshëm sollën stilin e tyre unik në tapetin e kuq.

“Daily Mail” ka zbuluar disa nga veshjet më të bukura,  mes të cilave ishte edhe këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa.

Dua kishte zgjedhur të vishte një fustan saten, rozë qe i nxjerr në pah format trupore.Sigurisht në këtë mbrëmje të veçantë, Dua Lipa është shoqëruar nga partneri i saj Anwar Hadid.

Më poshtë po mund të shihni edhe veshjet e yjeve në tapetin e kuq./CNA.al

Dua Lipa

Jenna Dewan

Selena Gomez

Taylor Swift

Halsey

Ciara

Diplo

Shawn Mendes

Christina Aguilera

Camila Cabello

Billie Eilish

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: