Connect with Us

FOTO-E pabesueshme/ Para dhe pas karrierës së suksesshme, ja si duken tani 10 legjendat e Hollywood

Kuriozitete

FOTO-E pabesueshme/ Para dhe pas karrierës së suksesshme, ja si duken tani 10 legjendat e Hollywood

Publikuar

-

Në vitin 2019, ylli i  Murder, She Wrote, Angela Lansbury, festoi karrierën e saj 75-vjeçare dhe u mbushi plot 94 vjeç, duke e bërë internetin të shokohet. Në moshën e saj, Angela ende performon në skena dhe luan pjesë në filma, duke u shfaqur edhe ne tapetin e kuq.

Bright Side na rikthen ne kujtese se si dukeshin këta 18 aktorë dhe aktorë në fillimin e karrierës së tyre dhe se si duken sot.

Angela Lansbury: 2019 vs 1950

Si duken tani 18 legjendat e të jetuarit në Hollywood

Dick Van Dyke: 2018 vs 1958

Si duken tani 18 legjendat e të jetuarit në Hollywood

Betty White: 2015 vs 1960

Si duken tani 18 legjendat e të jetuarit në Hollywood

Olivia de Havilland: 2011 vs 1938

Si duken tani 18 legjendat e të jetuarit në Hollywood

Norman Lloyd: 2017 vs 1942

Si duken tani 18 legjendat e të jetuarit në Hollywood

Eva Marie Saint: 2018 vs 1955

Si duken tani 18 legjendat e të jetuarit në Hollywood

Rosemary Harris: 2019 vs 1967

Si duken tani 18 legjendat e të jetuarit në Hollywood

Kirk Douglas: 2018 vs 1940

Si duken tani 18 legjendat e të jetuarit në Hollywood

Estelle Parsons: 2019 vs 1970

Si duken tani 18 legjendat e të jetuarit në Hollywood

Gena Rowlands: 2016 vs 1965

Si duken tani 18 legjendat e të jetuarit në Hollywood

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: