Connect with Us

FOTO-Enca ngel “mbrapa”/ Ja kush është këngëtarja shqiptare më e ndjekur në Instagram

Showbizz

FOTO-Enca ngel “mbrapa”/ Ja kush është këngëtarja shqiptare më e ndjekur në Instagram

Publikuar

-

Pak muaj më parë, Enca ishte e vetmja vajzë e showbizzit shqiptar që arriti 2 milionë ndjekës në Instagram dhe ajo e festoi këtë me shumë buqeta me trëndafila dhe sigurisht nuk la pa falenderuar ndjekësit e saj.

Por, tani gjendja ka ndryshuar!

Vendin e saj tashmë e ka zënë Loredana.Pas sukseseve të vazhdueshme në muzikë dhe karrierës jashtë vendit, Loredana ka arritur 2.2 milionë ndjekës në Instagram duke u bërë kështu artistja më e ndjekur në këtë rrjet social.

Loredana pak kohë më parë hodhi në treg albumin muzikor “King Lori” dhe koncertet janë të vazhdueshëm.Në eventin e rëndësishëm muzikor, “MTV” ajo rrëmbeu çmimin artistja më e mirë zvicerane./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: