Connect with Us

Horoskopi ditor 25 nëntor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo e hënë për ju

Life Style

Horoskopi ditor 25 nëntor 2019/ Dashuria dhe financat, zbuloni si do të jetë kjo e hënë për ju

Publikuar

-

Dashi

Dashuria: Historia e dashurisë me të dashurin tuaj po kalon një kohë të vështirë. Reflektoni për atë që nuk vjen nga ana tjetër, por mos harroni gabimet tuaja! Beqarët do kalojnë momente intriguese dhe mbase gjejnë dikë që mund t’i tërheqë ata.

Puna: Yjet garantojnë suksese dhe përparime në karrierë. Puna në bashkëpunim për tu rikuperuar në periudha të vështira.

Demi

Dashuria: Venusi dhe Mërkuri punojnë për të krijuar një atmosferë paqësore në dashuri dhe në familje. Ndoshta me partnerin do ju mungojë ai pak pasion fillestar, por mos u shqetësoni, së shpejti do të rikuperoheni! Zemrat e vetmuara mund të mbështeten te yjet për të bërë miq të rinj!

Puna: Vazhdoni t’i besoni aftësive tuaja, edhe nëse ankthi dhe stresi do t’ju mundojnë, por mos hiqni dorë!

Binjakët

Dashuria: Mërkuri ju shikon me sy dashamirës dhe ju fton të komunikoni qëllimet tuaja. Veproni me kokën tuaj dhe dëgjoni zemrën tuaj, e cila është plot dashuri! Për beqarët ka afera dashurie në horizont, Venusi është dashamirës.

Puna: Në punë, ju dyshoni në besnikërinë e një kolegu. Planetët njoftojnë hyrjen e figurave të reja profesionale dhe marrëveshjeve të reja.

Gaforrja

Dashuria: Ju merrni shumë mendime, veçanërisht ato që kanë të bëjnë me dashurinë. Ende keni dyshime dhe hezitime për një situatë dashurie, do të jetë e vështirë të vendosni. Për beqarët është një kohë e mirë për të gjetur personin e zemrës.

Puna: Urani krijon pengesa në sektorin profesional, por ato nuk do të jenë të pakapërcyeshme dhe falë iniciativës tuaj do t’i zgjidhni ato.

Luani

Dashuria: Lëkundjet e humorit dhe emocionet e përziera do ta karakterizojnë këtë ditë që hapet me disa ngjarje të papritura. Bëni zemrën tuaj të qartë, veçanërisht nëse jeni të pavendosur midis dy dashurive. Beqarët do bëjnë njohje të reja.

Puna: Mërkuri ju bën të shoqërueshëm dhe të shkëlqyeshëm dhe hap skenare interesante profesionale. Përqendrohuni te investimet.

Virgjëresha

Dashuria: Nëse keni një dashuri të fundme pas jush dhe jeni gati të filloni një të re, mbase nuk është momenti i duhur të keni ide të qarta. Sidoqoftë, emocione të reja do të lindin. I  madh dhe mbrojtës, Venusi mbështet beqarët, të cilët do të jenë në gjendje t’i lejojnë vetes njohje të reja.

Puna: Në punë, ju keni planetët nga ana juaj, por do të duhet të rimbushni energjinë e duhur për të përballuar konkurrencën.

Peshorja

Dashuria: Venusi i nxit ata që kanë lindur nga shenja të dëshirojnë dashuri të qëndrueshme. Shumë vendës, në këtë kohë, do të ndiejnë nevojën për një marrëdhënie serioze dhe të qëndrueshme. Beqarët do ndiejnë nevojën për ta jetuar jetën lehtë.

Puna: Sot do të keni mundësi të sillni rezultate të shkëlqyera në shtëpi, do të vlerësoheni për besueshmërinë dhe saktësinë.

Akrepi

Dashuria: Dita premton të jetë e mbushur me kthesë për ato që kanë të bëjnë me sferën e ndjenjave dhe emocioneve. Do të hyni në mjedise të reja dhe do të thelloni lidhje të reja. Mërkuri u njofton takime beqarëve të diktuara nga rastësitë që do të krijojnë aventura pikante.

Puna: Yjet njoftojnë ndryshime të mëdha, projekte të shkëlqyera janë në rrugë të mbarë. Do të sillni më të mirët në veten tuaj.

Shigjetari

Dashuria: Një ditë relaksuese me partnerin tuaj, mund të përfitoni nga kjo për të marrë pjesë në ngjarje dhe raste së bashku me miqtë dhe familjen. Yjet njoftojnë simpatitë e reja për beqarët, të cilat mund të shndërrohen në diçka më shumë.

Puna: Jupiteri sjell probleme të vogla në financa dhe do t’ju duhet më shumë kujdes në menaxhimin e tyre. Nuk ka mungesë zhgënjimi dhe diplomacie.

Bricjapi

Dashuria: Një ditë e qetë për ata që janë në çift, pa grindje. Kushtojini vëmendje asaj që thoni nëse nuk doni të ndeshni një situatë të paqartë. Horoskopi shpall një takim të këndshëm për beqarët, mbase mund të jetë një shpirt binjak.

Puna: Koha e shkëlqyeshme për të filluar biznesin e ri ose investimet. Sidoqoftë, kushtojini vëmendje detajeve të kontratave dhe marrëveshjeve të rëndësishme.

Ujori

Dashuria: Venusi rrit pasionin dhe hap një periudhë shumë të gazuar për çiftet që synojnë të jetojnë së bashku apo edhe të martohen. Dikush do ta kurorëzojë këtë ëndërr! Beqarët që kërkojnë aventura befasuese dhe do të jenë më shumë se të kënaqur!

Puna: Do të jeni ndërmarrës dhe të gjithë do të mahniten me iniciativat tuaja.

Peshqit

Dashuria: Ata që janë të lidhur romantikisht mund të kenë zënka me partnerin e tyre për shkak të xhelozisë ose presionit të jashtëm. Yjet ndihmojnë për të ndërmarrë marrëdhënie më konstruktive. Nëse jeni beqarë, duhet të kërkoni brenda vetes për të kuptuar se çfarë po kërkoni.

Puna: Kërkohet një durim i mirë për të realizuar angazhimet e bëra dhe për të bërë biznes të rëndësishëm.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE