Connect with Us

“Mbas 60 vitesh u rikthye në vendin ku u rrit”/ Ermal Mamaqi i bën mamasë dhuratën më të veçantë për ditëlindje

Showbizz

“Mbas 60 vitesh u rikthye në vendin ku u rrit”/ Ermal Mamaqi i bën mamasë dhuratën më të veçantë për ditëlindje

Publikuar

-

Prej disa ditësh, moderatori dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi me bashkëshorten e tij Amarda Toska, kanë publikuar foto nga udhëtimi i tyre në Pragë.

Por mesa duket pas këtij udhëtimi fshihet një arsye shumë e veçantë. Nëna e tij ka festuar ditëlindjen dhe familjarët kanë vendosur ta surprizojnë duke e çuar në qytetin ku u rrit, në Pragë. Me anë të disa fotove të shkrepura këto ditë, duke i krahasuar me ato të shumë viteve më parë, Mamaqi ka ndarë gjithë ndjesitë që ka përjetuar. “Një udhëtim familjar emocionues…

“Një mision në Pragë. Një dhuratë për ditëlindje. Mbas 60 vitesh mami kthehet në vëndin ku u rrit. Qëllimi ishte të bënim 1 foto në shtëpinë ku jetoi për disa vite, në Ambasadën Shqiptare në Pragë.

Ishte e vështirë ta gjenim se Ambasada Shqiptare kish lëvizur 2 herë vendndodhjen gjatë këtyre viteve. Faleminderit për suportin Z. AMBASADOR Ilirian Kuka.

MISSION COMPLETED!! Mamatë janë gjithmonë më të mirat…

(Foto 1. Lart:Mami me motrën, vllain dhe gjyshen/Poshtë : Mami me djalin tim dhe mbesën time) @ Prague, Czech Republic”, shkruan ai. Me siguri ky ka qenë një udhëtim mjaft i bukur, i cili do mbetet gjatë në mendjen e tyre./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: