Connect with Us

Nga palestra tek fotot seksi/ Mikja më e ngushtë e “Zogut të Tiranes”, Iva Aliko i habit të gjithë

Showbizz

Nga palestra tek fotot seksi/ Mikja më e ngushtë e “Zogut të Tiranes”, Iva Aliko i habit të gjithë

Publikuar

-

Prej disa muajsh tashmë, ato shfaqeshin si miq shumë të mirë në rrjetet sociale ku publikonin foto nga restorantet ose klubet e njohura të Tiranës.

Por pothuajse 15 orë pas arrestimit të Hermes Nikajt, mikja e tij më e ngushtë Iva Aliko, e njohur ndryshe për publikun si ish-e dashura e deputetit kosovar shfaqet krejtësisht e pashqetësuar në rrjetet sociale.

Ajo nuk ka bërë asnjë reagim në rrjetet sociale në lidhje me këtë gjë dhe nderkohe vijon të bëjë postime nga përditshmëria e saj, si nga palestra dhe ashensori. Ndërkohë në një tjetër foto, modelja bën me dije se po shijon një krep me çokollatë, banana dhe luleshtrydhe.

Kujtojme se Hermes Nikaj u arrestua bashkë me tre persona të tjerë pas një hetimi për shfrytëzim dhe ushtrim prostitucioni në qendrat estetike dhe klubet e natës. Nga grupi në të cilin bënte pjesë Nikaj ofrohej edhe shërbimin eskortë dhe seks në grup. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: