Connect with Us

Reflektojnë mbi çdo gjë që i rrethon/ Zbuloni 4 shenjat që duan të rrinë vetëm gjithë kohës

Kuriozitete

Reflektojnë mbi çdo gjë që i rrethon/ Zbuloni 4 shenjat që duan të rrinë vetëm gjithë kohës

Publikuar

-

Nuk duan te jene me asnje tjeter dhe mendojnë se qëndrimi për një kohë të gjatë në vetmi i bën të reflektojnë mbi jetën dhe gjithçka që i rrethon.

Ja 4 shenjat që duan të jenë vetëm gjithmonë:

Gaforrja

Gaforret e kalojnë fundjavën në shtëpi, duke gatuar, lexuar ose parë ndonjë film. Gaforret shmangin vendet me zhurma të mëdha dhe preferojnë të qëndrojnë vetëm.

Virgjëresha

Virgjëresha e urren të jetë në qëndër të vëmendjes dhe është jashtëzakonisht e turpshme. Këta njerëz që i përkasin kësaj shenje pëlqejnë të kalojnë kohën e lirë duke punuar në vend që të dalin me miqtë e tyre.

Bricjapi

Shenja Bricjapit përpiqet të arrijë një ekuilibër të drejtë midis kohës së shoqërimit dhe kohës së shpenzimit. Këta njerëz kanë nevojë për vetmi për t’u qetësuar dhe të kursyer energjinë e tyre.

Peshqit

Peshqit pëlqejnë të qëndrojnë në shtëpi për të lexuar dhe për të pirë. Ata e duan vetminë e tyre dhe patjetër që nuk kanë frikë të kalojnë fundjavat vetëm.Nuk e ndjejnë nevojën që vazhdimisht të jenë rreth të tjerëve./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: