Connect with Us

“T’i gjejmë një burrë asaj”/ Pas deklaratës ofenduese, moderatorja shqiptare “sherr” me Julian Dedën, ja çfarë i kërkon

Showbizz

“T’i gjejmë një burrë asaj”/ Pas deklaratës ofenduese, moderatorja shqiptare “sherr” me Julian Dedën, ja çfarë i kërkon

Publikuar

-

Pak ditë më parë, një debat mes aktorit Julian Deda dhe gazetares Mira Kazhani u kthye në një sherr me ofendime mes tyre.

“Kësaj gazetaruces populiste, që protesta e banorëve të Astirit i duket dështim, gjejini një burrë të qetësohet, se gjynah!”, ka shkruar Juli.

Por së fundmi edhe moderatorja Fatma Haxhialiu ka debatuar me të në emisionin “Thumb on”.

“T’i gjejmë një burrë është një batutë që nënkupton se ke nevojë për një paracetamol. Unë nuk u merzita nga komenti i saj, nuk me preku sepse ishte një përgjigje mllefi”, u shpreh Juli.

“Po të jesh burrë, i kërkon falje publike”, i tha Fatma.

“Unë ti kërkoj falje asaj? Po sikur ti kërkoj falje ajo të gjithë grave të Astirit që i bëri ato, atëherë ia kërkoj unë”, përgjigj Juli.

“Pse Mira Kazhani e ka bërë atë që u bë në Astir?”, vazhdoi Fatma.

“Pse unë e thashë atë? E ka thënë Churchill-i”, tha Juli.

Kujtojmë se pas postimit të Julit u kundërpërgj menjëherë edhe Mira:

“I dashur Juli. Është e vërtetë që nuk kam akoma një burrë. Mesa shoh as gruaja jote nuk ka”, ka shkruar Mira Kazhani./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: